Generell informasjon
| År | 2003 - 2005 |
| Merke | Volkswagen |
| Motor | 1.6i (107Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Golf IV |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4149 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1439 mm |
| Akselavstand | 2511 |
| Vekt | 1439 kg |
| Maks bredde | 1640 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/80 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |