Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Volkswagen |
| Motor | 1.6 MultiFuel (102Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Golf VI Variant |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4534 mm |
| Bredde | 1781 mm |
| Høyde | 1504 mm |
| Akselavstand | 2578 |
| Vekt | 1504 kg |
| Maks bredde | 1870 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1595 |
| Motor kw | 75 kw |
| Motor hk | 101 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 75 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Petrol |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |