Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | ZAZ |
| Motor | 1.3L (70 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Sens Hatchback |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4074 mm |
| Bredde | 1678 mm |
| Høyde | 1432 mm |
| Akselavstand | 2520 |
| Vekt | 1432 kg |
| Maks bredde | 1595 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1299 |
| Motor kw | 51 kw |
| Motor hk | 68 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 51 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 48 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 162 km/h |
| Akselerasjon | 17 s |
| Drivstoffby | 8.9 l/100km |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |