Generell informasjon
| År | 1985 - - |
| Merke | ZIL |
| Motor | 7.8 V8 (315 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 41047 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 6330 mm |
| Bredde | 2086 mm |
| Høyde | 1500 mm |
| Akselavstand | 3880 |
| Vekt | 1500 kg |
| Maks bredde | 3860 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 7680 |
| Motor kw | 231 kw |
| Motor hk | 310 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 231 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 108 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 100 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/70 R16 |
| hjul | 7J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 13 s |
| Drivstoffby | 30.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 25.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |