Informacje ogólne
| Rok | 2007 - 2010 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 MT (100 HP) |
| Typ ciała | Compact MPV |
| Model | C-MAX I Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4372 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | 1595 kg |
| Maksymalna szerokość | 1855 kg |
| Pojemność bagażnika | 1620 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1596 |
| Silnik kw | 73 kw |
| Silnik hp | 98 hp |
| Moment obrotowy | 73 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | EURO IV |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 175 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |