Informacje ogólne
| Rok | 2007 - 2010 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0d AT (136 HP) |
| Typ ciała | Compact MPV |
| Model | C-MAX I Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4372 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 1620 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 100 kw |
| Silnik hp | 134 hp |
| Moment obrotowy | 100 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | EURO IV |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |