Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 EcoBoost (182Hp) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | C-MAX III |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4380 mm |
| Szerokość | 1828 mm |
| Wysokość | 1626 mm |
| Rozstaw osi | 2648 |
| Waga | 1626 kg |
| Maksymalna szerokość | 1900 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1600 |
| Silnik kw | 133 kw |
| Silnik hp | 178 hp |
| Moment obrotowy | 133 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 217 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.5 s |
| Miasto paliw | 8.8 l/100km |
| Droga paliwa | 5.3 l/100km |
| Średnia paliwa | - |