Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 TDCi (115Hp) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | C-MAX III |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4380 mm |
| Szerokość | 1828 mm |
| Wysokość | 1626 mm |
| Rozstaw osi | 2648 |
| Waga | 1626 kg |
| Maksymalna szerokość | 1915 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1560 |
| Silnik kw | 84 kw |
| Silnik hp | 113 hp |
| Moment obrotowy | 84 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 75 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 184 km/h |
| Przyśpieszenie | 11.3 s |
| Miasto paliw | 5.4 l/100km |
| Droga paliwa | 4.1 l/100km |
| Średnia paliwa | 4.6 l/100km |