Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 TDCi (140Hp) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | C-MAX III |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4380 mm |
| Szerokość | 1828 mm |
| Wysokość | 1626 mm |
| Rozstaw osi | 2648 |
| Waga | 1626 kg |
| Maksymalna szerokość | 2050 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 103 kw |
| Silnik hp | 138 hp |
| Moment obrotowy | 103 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 201 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.6 s |
| Miasto paliw | 6.4 l/100km |
| Droga paliwa | 4.4 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.1 l/100km |