Informacje ogólne
| Rok | 2003 - 2007 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 i 16V (103 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Focus C-MAX |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4333 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | 1595 kg |
| Maksymalna szerokość | 1855 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1596 |
| Silnik kw | 76 kw |
| Silnik hp | 102 hp |
| Moment obrotowy | 76 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/65 R15 |
| Koła | 6JX15 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 175 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.9 s |
| Miasto paliw | 8.9 l/100km |
| Droga paliwa | 5.7 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.9 l/100km |