Informacje ogólne
| Rok | 2005 - 2007 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 TDCi (90) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Focus C-MAX |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4333 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | 1595 kg |
| Maksymalna szerokość | 1920 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1560 |
| Silnik kw | 66 kw |
| Silnik hp | 88 hp |
| Moment obrotowy | 66 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 75,0 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 174 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.1 s |
| Miasto paliw | 6 l/100km |
| Droga paliwa | 4.1 l/100km |
| Średnia paliwa | - |