Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6T (150Hp) |
| Typ ciała | - |
| Model | Grand C-MAX II |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4520 mm |
| Szerokość | 1828 mm |
| Wysokość | 1698 mm |
| Rozstaw osi | - |
| Waga | 1698 kg |
| Maksymalna szerokość | 2200 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1600 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 202 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.9 s |
| Miasto paliw | 8.2 l/100km |
| Droga paliwa | 5.5 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.6 l/100km |