Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0TDCi (140Hp) |
| Typ ciała | - |
| Model | Grand C-MAX II |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4520 mm |
| Szerokość | 1828 mm |
| Wysokość | 1698 mm |
| Rozstaw osi | - |
| Waga | 1698 kg |
| Maksymalna szerokość | 2300 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 103 kw |
| Silnik hp | 138 hp |
| Moment obrotowy | 103 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 85,0 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 198 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.5 s |
| Miasto paliw | 7.4 l/100km |
| Droga paliwa | 5 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.8 l/100km |