Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2002 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.5 V6 24V (173 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Cougar VIII |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 4700 mm |
| Szerokość | 1770 mm |
| Wysokość | 1320 mm |
| Rozstaw osi | 2700 |
| Waga | 1320 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2544 |
| Silnik kw | 127 kw |
| Silnik hp | 170 hp |
| Moment obrotowy | 127 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 82,4 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/60 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 225 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.5 s |
| Miasto paliw | 12.4 l/100km |
| Droga paliwa | 8.4 l/100km |
| Średnia paliwa | - |