Informacje ogólne
| Rok | 1990 - 1999 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 4.6 V8 (213 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Crown Victoria II |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 6 |
Funkcje ciała
| Długość | 5397 mm |
| Szerokość | 1976 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2905 |
| Waga | 1440 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 4601 |
| Silnik kw | 156 kw |
| Silnik hp | 209 hp |
| Moment obrotowy | 156 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 90,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 75 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/70 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 200 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 18 l/100km |
| Droga paliwa | 10 l/100km |
| Średnia paliwa | - |