Informacje ogólne
| Rok | 1999 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 5.4 i V8 XLT (258 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Econoline (E) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 8 |
Funkcje ciała
| Długość | 5382 mm |
| Szerokość | 2014 mm |
| Wysokość | 2050 mm |
| Rozstaw osi | 3505 |
| Waga | 2050 kg |
| Maksymalna szerokość | 3175 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 5398 |
| Silnik kw | 189 kw |
| Silnik hp | 253 hp |
| Moment obrotowy | 189 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 90,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 132 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/75 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 19.6 l/100km |
| Droga paliwa | 13.1 l/100km |
| Średnia paliwa | - |