Informacje ogólne
| Rok | 1992 - 1999 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 7.3D V8 (215Hp) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Econoline (E) |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 5382 mm |
| Szerokość | 2014 mm |
| Wysokość | 2050 mm |
| Rozstaw osi | 3505 |
| Waga | 2050 kg |
| Maksymalna szerokość | 3280 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 7270 |
| Silnik kw | 158 kw |
| Silnik hp | 212 hp |
| Moment obrotowy | 158 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 90,2 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 132 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/75 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |