Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.3 L (145 HP) AWD |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Escape II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4480 mm |
| Szerokość | 1845 mm |
| Wysokość | 1730 mm |
| Rozstaw osi | 2620 |
| Waga | 1730 kg |
| Maksymalna szerokość | 1986 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2261 |
| Silnik kw | 106 kw |
| Silnik hp | 142 hp |
| Moment obrotowy | 106 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 160 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |