Informacje ogólne
| Rok | 1991 - 1996 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.8 i GT (128 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Escort II (USA) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4318 mm |
| Szerokość | 1694 mm |
| Wysokość | 1333 mm |
| Rozstaw osi | 2500 |
| Waga | 1333 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1840 |
| Silnik kw | 94 kw |
| Silnik hp | 126 hp |
| Moment obrotowy | 94 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 83 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 50 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/60 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 201 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |