Informacje ogólne
| Rok | 1993 - 1995 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.4 i (73 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Escort VI Cabrio (ALL) |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4036 mm |
| Szerokość | 1692 mm |
| Wysokość | 1379 mm |
| Rozstaw osi | 2525 |
| Waga | 1379 kg |
| Maksymalna szerokość | 1575 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1391 |
| Silnik kw | 54 kw |
| Silnik hp | 72 hp |
| Moment obrotowy | 54 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 77,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/60 R14 H |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 166 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 8 l/100km |