Informacje ogólne
| Rok | 1992 - 1995 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.8 GL (91 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Escort VI Hatch (GAL) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4036 mm |
| Szerokość | 1692 mm |
| Wysokość | 1369 mm |
| Rozstaw osi | 2525 |
| Waga | 1369 kg |
| Maksymalna szerokość | 1495 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1555 |
| Silnik kw | 56 kw |
| Silnik hp | 75 hp |
| Moment obrotowy | 56 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Carburetor |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 81 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-80 |
| Pojemność paliwa | 64 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/70 R13 S |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 170 km/h |
| Przyśpieszenie | 13 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |