Informacje ogólne
| Rok | 1991 - 1995 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 i XR3 (120 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Escort VI Hatch (GAL) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4040 mm |
| Szerokość | 1692 mm |
| Wysokość | 1364 mm |
| Rozstaw osi | 2520 |
| Waga | 1364 kg |
| Maksymalna szerokość | 1555 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1984 |
| Silnik kw | 88 kw |
| Silnik hp | 118 hp |
| Moment obrotowy | 88 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 82,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-80 |
| Pojemność paliwa | 64 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/60 R14 H |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 186 km/h |
| Przyśpieszenie | 10 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |