Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2003 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0i (145Hp) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Escort ZX2 |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4450 mm |
| Szerokość | 1710 mm |
| Wysokość | 1330 mm |
| Rozstaw osi | 2500 |
| Waga | 1330 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 106 kw |
| Silnik hp | 142 hp |
| Moment obrotowy | 106 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |