Informacje ogólne
| Rok | 1989 - 1992 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.3 (60 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Fiesta (GFJ) (Mk3) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 3743 mm |
| Szerokość | 1606 mm |
| Wysokość | 1379 mm |
| Rozstaw osi | 2446 |
| Waga | 1379 kg |
| Maksymalna szerokość | 1325 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1299 |
| Silnik kw | 44 kw |
| Silnik hp | 59 hp |
| Moment obrotowy | 44 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 74 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 42 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 155/70 R13 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 153 km/h |
| Przyśpieszenie | 15.3 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 6.6 l/100km |