Informacje ogólne
| Rok | 2000 - 2001 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.8 DI (75 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Fiesta II (JAS,JBS)(Mk4-Mk5) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 3828 mm |
| Szerokość | 1634 mm |
| Wysokość | 1320 mm |
| Rozstaw osi | 2446 |
| Waga | 1320 kg |
| Maksymalna szerokość | 1510 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1753 |
| Silnik kw | 55 kw |
| Silnik hp | 74 hp |
| Moment obrotowy | 55 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 82,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 42 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/55R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 167 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.9 s |
| Miasto paliw | 6.7 l/100km |
| Droga paliwa | 4.9 l/100km |
| Średnia paliwa | - |