Informacje ogólne
| Rok | 2001 - 2008 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.3 (68 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Fiesta III (Mk6) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 3917 mm |
| Szerokość | 1683 mm |
| Wysokość | 1417 mm |
| Rozstaw osi | 2487 |
| Waga | 1417 kg |
| Maksymalna szerokość | 1520 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1299 |
| Silnik kw | 50 kw |
| Silnik hp | 67 hp |
| Moment obrotowy | 50 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 74 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/65 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 160 km/h |
| Przyśpieszenie | 15.3 s |
| Miasto paliw | 8.4 l/100km |
| Droga paliwa | 5 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.8 l/100km |