Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 TDCi (75 HP) 3- |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Fiesta IV (Mk7) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 3950 mm |
| Szerokość | 1722 mm |
| Wysokość | 1481 mm |
| Rozstaw osi | 2489 |
| Waga | 1481 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1560 |
| Silnik kw | 55 kw |
| Silnik hp | 74 hp |
| Moment obrotowy | 55 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 75,0 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/65 R 14, 195/50R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |