Informacje ogólne
| Rok | 2013 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.0 MT (80 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Fiesta VI Hatchback Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4056 mm |
| Szerokość | 1722 mm |
| Wysokość | 1495 mm |
| Rozstaw osi | 2489 |
| Waga | 1495 kg |
| Maksymalna szerokość | 1590 kg |
| Pojemność bagażnika | 979 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 998 |
| Silnik kw | 59 kw |
| Silnik hp | 79 hp |
| Moment obrotowy | 59 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 3 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | EURO IV |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/45 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |