Informacje ogólne
| Rok | 2005 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 TDCi (136 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Focus II Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4488 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1497 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | 1497 kg |
| Maksymalna szerokość | 1905 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 100 kw |
| Silnik hp | 134 hp |
| Moment obrotowy | 100 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 205 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.4 s |
| Miasto paliw | 7.5 l/100km |
| Droga paliwa | 4.7 l/100km |
| Średnia paliwa | - |