Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0d MT (150 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Focus III Facelift Hatchback |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4358 mm |
| Szerokość | 1823 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Rozstaw osi | 2649 |
| Waga | 1484 kg |
| Maksymalna szerokość | 2050 kg |
| Pojemność bagażnika | 1062 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 212 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.8 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |