Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | ST 2.0d MT (185 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Focus III Facelift Hatchback |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4358 mm |
| Szerokość | 1823 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Rozstaw osi | 2649 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 1101 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 136 kw |
| Silnik hp | 182 hp |
| Moment obrotowy | 136 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/40 R18 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 218 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.1 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |