Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.5d MT (120 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Focus III Facelift Wagon |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4556 mm |
| Szerokość | 1823 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Rozstaw osi | 2649 |
| Waga | 1505 kg |
| Maksymalna szerokość | 1900 kg |
| Pojemność bagażnika | 1502 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1499 |
| Silnik kw | 88 kw |
| Silnik hp | 118 hp |
| Moment obrotowy | 88 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Diesel |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 73,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | 10.7 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |