Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2007 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.3i 16V (145 Hp) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Focus Sedan (USA) |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4442 mm |
| Szerokość | 1699 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 2616 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2261 |
| Silnik kw | 106 kw |
| Silnik hp | 142 hp |
| Moment obrotowy | 106 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 50 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | 11 s |
| Miasto paliw | 8.4 l/100km |
| Droga paliwa | 6.5 l/100km |
| Średnia paliwa | - |