Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2005 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.4 16V (75 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Focus Turnier I |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4438 mm |
| Szerokość | 1698 mm |
| Wysokość | 1447 mm |
| Rozstaw osi | 2615 |
| Waga | 1447 kg |
| Maksymalna szerokość | 1630 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1388 |
| Silnik kw | 55 kw |
| Silnik hp | 74 hp |
| Moment obrotowy | 55 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 76 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/70R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 171 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.6 s |
| Miasto paliw | 8.7 l/100km |
| Droga paliwa | 5.3 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.6 l/100km |