Informacje ogólne
| Rok | 2005 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.4 Duratec 16V (80 HP) |
| Typ ciała | Cabrio |
| Model | Focus Turnier II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4472 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1501 mm |
| Rozstaw osi | 2640 |
| Waga | 1501 kg |
| Maksymalna szerokość | 1750 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1388 |
| Silnik kw | 59 kw |
| Silnik hp | 79 hp |
| Moment obrotowy | 59 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 76 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/65 R15 |
| Koła | 6JX15 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 164 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.4 s |
| Miasto paliw | 8.7 l/100km |
| Droga paliwa | 5.4 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.6 l/100km |