Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6i (105Hp) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Focus Turnier III |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4556 mm |
| Szerokość | 1823 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Rozstaw osi | 2649 |
| Waga | 1505 kg |
| Maksymalna szerokość | 1825 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1600 |
| Silnik kw | 77 kw |
| Silnik hp | 103 hp |
| Moment obrotowy | 77 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 187 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.5 s |
| Miasto paliw | 8.1 l/100km |
| Droga paliwa | 4.8 l/100km |
| Średnia paliwa | 6 l/100km |