Informacje ogólne
| Rok | 2004 - 2007 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0i 16V ZX4 (137Hp) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Focus Turnier (USA) |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4531 mm |
| Szerokość | 1699 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 2615 |
| Waga | 1430 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 100 kw |
| Silnik hp | 134 hp |
| Moment obrotowy | 100 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |