Informacje ogólne
| Rok | 2005 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.3 i 16V (162 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Fusion (USA) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4831 mm |
| Szerokość | 1834 mm |
| Wysokość | 1417 mm |
| Rozstaw osi | 2728 |
| Waga | 1417 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2261 |
| Silnik kw | 119 kw |
| Silnik hp | 159 hp |
| Moment obrotowy | 119 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 68 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/60 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 180 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |