Informacje ogólne
| Rok | 2010 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 AT (203 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Galaxy II Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1854 mm |
| Wysokość | 1723 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1723 kg |
| Maksymalna szerokość | 2505 kg |
| Pojemność bagażnika | 2325 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 149 kw |
| Silnik hp | 200 hp |
| Moment obrotowy | 149 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | EURO V |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 217 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.8 s |
| Miasto paliw | 11 l/100km |
| Droga paliwa | 6.4 l/100km |
| Średnia paliwa | 8.1 l/100km |