Informacje ogólne
| Rok | 2010 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.2d MT (200 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Galaxy II Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1854 mm |
| Wysokość | 1723 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1723 kg |
| Maksymalna szerokość | 2505 kg |
| Pojemność bagażnika | 2325 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 2198 |
| Silnik kw | 147 kw |
| Silnik hp | 197 hp |
| Moment obrotowy | 147 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | EURO V |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/50R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 212 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.8 s |
| Miasto paliw | 8.4 l/100km |
| Droga paliwa | 5.8 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.8 l/100km |