Informacje ogólne
| Rok | 2006 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.8 TDCi (101 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Galaxy II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1854 mm |
| Wysokość | 1723 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1723 kg |
| Maksymalna szerokość | 2505 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1753 |
| Silnik kw | 74 kw |
| Silnik hp | 99 hp |
| Moment obrotowy | 74 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 82,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 171 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.3 s |
| Miasto paliw | 8 l/100km |
| Droga paliwa | 5.3 l/100km |
| Średnia paliwa | - |