Informacje ogólne
| Rok | 2006 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 TD (145 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Galaxy II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1854 mm |
| Wysokość | 1723 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1723 kg |
| Maksymalna szerokość | 2415 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 106 kw |
| Silnik hp | 142 hp |
| Moment obrotowy | 106 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.5 s |
| Miasto paliw | 10 l/100km |
| Droga paliwa | 5.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.4 l/100km |