Informacje ogólne
| Rok | 1975 - 1980 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 5.8 (154 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Granada I |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 5029 mm |
| Szerokość | 1880 mm |
| Wysokość | 1353 mm |
| Rozstaw osi | - |
| Waga | 1353 kg |
| Maksymalna szerokość | 1528 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 5766 |
| Silnik kw | 113 kw |
| Silnik hp | 151 hp |
| Moment obrotowy | 113 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-80 |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |