Informacje ogólne
| Rok | 1979 - 1985 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 (101 HP) |
| Typ ciała | - |
| Model | Granada (GU) |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4630 mm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Wysokość | 1380 mm |
| Rozstaw osi | 2770 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 0 |
| Silnik kw | - |
| Silnik hp | - |
| Moment obrotowy | - |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | 4 |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 62 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |