Informacje ogólne
| Rok | 2009 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.2 (69 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | KA II |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 3620 mm |
| Szerokość | 1894 mm |
| Wysokość | 1506 mm |
| Rozstaw osi | 2300 |
| Waga | 1506 kg |
| Maksymalna szerokość | 1320 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1242 |
| Silnik kw | 51 kw |
| Silnik hp | 68 hp |
| Moment obrotowy | 51 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 71,9 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 35 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/65 R 14 |
| Koła | 5,5J x 17 R14 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 159 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.1 s |
| Miasto paliw | 5.1 l/100km |
| Droga paliwa | 4.4 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.3 l/100km |