Informacje ogólne
| Rok | 2012 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 MT (150 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Kuga II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4524 mm |
| Szerokość | 1838 mm |
| Wysokość | 1745 mm |
| Rozstaw osi | 2690 |
| Waga | 1745 kg |
| Maksymalna szerokość | 2100 kg |
| Pojemność bagażnika | 165 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1600 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/55 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 195 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.7 s |
| Miasto paliw | 8.3 l/100km |
| Droga paliwa | 5.6 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.6 l/100km |