Informacje ogólne
| Rok | 2000 - 2004 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 i 16V (124 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Maverick II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4394 mm |
| Szerokość | 1781 mm |
| Wysokość | 1722 mm |
| Rozstaw osi | 2619 |
| Waga | 1722 kg |
| Maksymalna szerokość | 1940 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1989 |
| Silnik kw | 91 kw |
| Silnik hp | 122 hp |
| Moment obrotowy | 91 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 84,8 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 58 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/70 R15S |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 166 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.5 s |
| Miasto paliw | 13.1 l/100km |
| Droga paliwa | 7.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 9.8 l/100km |