Informacje ogólne
| Rok | 2004 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.3 i 16V AWD (150 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Maverick II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4441 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1762 mm |
| Rozstaw osi | 2620 |
| Waga | 1762 kg |
| Maksymalna szerokość | 1978 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2261 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 62 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/75R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 171 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.7 s |
| Miasto paliw | 13.6 l/100km |
| Droga paliwa | 8.5 l/100km |
| Średnia paliwa | - |