Informacje ogólne
| Rok | 2000 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.0 i V6 24V AWD (197 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Maverick II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4394 mm |
| Szerokość | 1781 mm |
| Wysokość | 1722 mm |
| Rozstaw osi | 2619 |
| Waga | 1722 kg |
| Maksymalna szerokość | 2145 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2967 |
| Silnik kw | 144 kw |
| Silnik hp | 193 hp |
| Moment obrotowy | 144 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 89 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 62 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/70 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.5 s |
| Miasto paliw | 18.9 l/100km |
| Droga paliwa | 9.3 l/100km |
| Średnia paliwa | 12.8 l/100km |