Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2001 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.5 ST 200 (205 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Mondeo II Turnier |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4671 mm |
| Szerokość | 1751 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Rozstaw osi | 2704 |
| Waga | 1480 kg |
| Maksymalna szerokość | 2000 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2495 |
| Silnik kw | 150 kw |
| Silnik hp | 201 hp |
| Moment obrotowy | 150 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 81,6 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/45 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 227 km/h |
| Przyśpieszenie | 7.8 s |
| Miasto paliw | 14.6 l/100km |
| Droga paliwa | 7.5 l/100km |
| Średnia paliwa | - |